INFOSERVIS

aktuálně

ROZLOSOVÁNÍ KS "A"

Na chess-results bylo 9.9. zveřejněno rozlosování krajských soutěží družstev.

V KS A má N.Jičín los č.2. Tento dobrý los byl znepříjemněn prvním soupeřem, kterým je Tatra Kopřivnice A - viz. kompletní rozlosování.

Pánové, okamžitá příprava nutná!

co nás čeká

událo se

NÁRODNÍ ELO K 5.9.2013

Byla zveřejněná LOK k 5.9.2013. Toto ELO slouží pro soutěže družstev v nové sezóně 2013/14. Prohlédnout si jej můžete na příslušné stránce.

Kompletní přehled je zde. Soubor nutno rozbalit.

CHESS FESTIVAL IMPERIA 2013

1.9. - 7.9.2013

Zvítězil GM Miloš Jirovský se 7 body před Chilanem GM Salvadorem Rolandem se 6,5 b a dalším našim hráčem IM Josef Juřek 6b.

OPEN Havířov 2013

Dům volnočasových aktivit, 24.8. - 1.9.2013

výsledky

o

Kon.pořadí Rtg Klub B PH1 PH2

1

Kociscak Jiri

2421

HM Ostrava

8,0

37,0

47,5

2

Olsar Jaroslav

2271

SK Karvina

7,0

39.0

51.5

3

Klima Lukas

2353

Sl. Poruba

6.5

39,0

51,0

Open Jeseník 2013

Priessnitzovy Lázně, 17.8. - 25.8.2013

výsledky

o

Konečné pořadí

elo

klub

body

1

Banaszik Krzysztof

2231

POL

7,5

o

36

Socha Jaromír

1995

Kopřivn

5,5

45

Borovička Bohumil

1985

Kopřivn

5

59

Bříza Jiří

1919

Kopřivn

5

63

Veřmiřovský Vlastík

2044

Kopřivn

4,5

70

Rosinský Pavel

2070

Kopřivn

4,5

87

Smělý Pavel

1808

Kopřivn

4

128

Veřmiřovský René

1829

Kopřivn

3

Zvítězil Banasik Krzysztof (2231) z Polska.

Open staré Město 2013

Kulturní centrum, 9.8. - 17.8.2013

Hraje se 10 kol, dvoukolo je 11.8.

web

výsledky

on - line

Konečné poř.

Rtg

Klub

B

PH

1

Talla Vladimir

2374

Hm Ostrava

8.0

50.0

2

Jurcik Martin

2347

SVK

8.0

49.5

3

Plat Vojtech

2470

Tz Trinec

7.5

54.5

4

Kanovsky Dav

2391

A64 Grygov

7.5

53.0

5

Cerveny Martin

2327

Sk Polabiny

7.5

52.0

6

Kireev Aleksei

2337

RUS

7.5

51.5

7

Straka Vojtech

2323

Oaza Praha

7.5

49.0

8

Kislinsky Alex

2521

Slav. Orlova

7.0

56.5

Nakonec všem vypálil rybník GM Talla Vladimír, který zvítězil se ziskem 8 bodů na lepší pomocné hodnocení před Jurčíkem Martinem, který v posledním kole porazil hlavního favorita GM Kislinského a získal tak normu IM. Jo, jo, kdo umí, ten umí ... Tallovu vítězství pomohla porážka Kislinského.

Olomoucké šachové léto

31.7. - 8.8 2013. Hotel Flora, Olomouc

web

výsledky

on - line

OPEN - kon.pořadí elo klub body

1

IM

Plát Vojtěch

2470

CZE

8

2

FM

Kazakov Konst.

2307

KAZ

7,5

3

IM

Pasiev Rakhim

2376

RUS

7

o

SENIOŘI - kon.pořadí elo klub body

1

o

Golcman Jevg.

2264

RUS

7

2

FM

Vorobjov Jurij

2238

UKR

6,5

3

FM

Zoltek Tadeusz

2165

POL

6

19

o

Diviš Jan

1753

Petřvald

4

Open Karvina 2013

"O pohár primátora"

29.6 - 7.7 2013, OPF Karvina, Žižková ul.

Konečné pořadí

elo

klub

B

PH1 PH2

1

Simancev Michail

2454

UKR

7

42,5

54

2

Zwardoň Vojtěch

2391

BŠŠ

7

42,5

53,5

30

Borovička Bohuš

2000

Kopřiv.

5

32,5

41

O vítězi rozhodlo až druhé pomocné hodnocení.

Open Vsetín 2013

Přebor města Vsetína, 29.6 - 6.7 2013.

Kon. pořadí

elo

klub

B

1

Sergejev Al.

2364

RUS

8

33

Žlebčík Láďa

1940

N.Jičín

3,5

35

Hromádka J

1877

Mořkov

3

36

Folta Franta

1817

N. Jičín

3

FM Alexandr Sergejev, vítěz turnaje

Kon. pořadí - B

elo

klub

B

1

Románek Zd.

1662

Val. Bystřice

7

2

Mička Norbert

1753

Mořkov

6,5

33

Diviš Jan

1753

Petřvald

4

M SR seniorů 2013

Tatranské Matliare, 2.6 - 9.6 2013

Výsledky                       On - line

Konečné pořadí

elo

klub

b.

ph1

ph3

1

Ruckschloss K.

2276

Bratisl.

7

49

54

2

Karlík Vladimír

2294

Kroměř

7

49

52,5

19

Machýček Luboš

2238

Studén.

6

39,5

43

95

Tkadleček Petr

1756

Frenštát

3

35

37,5

Rapid Skalička 2013

Memoriál Ing. Josefa Vozáka

Skalička, so 18.5.2013, rapid 4 čl. týmů

Startovalo 38 týmů:

1. Hutisko - Solanec   30 b.

2. Valašská Bystřice   26 b.

3. Zlín                          24 b.

Umístění novojičinských týmů:

11. Novojičiňáci           19,5 b.

19. Lubina                    18 b.

23. Tatra Kopřivnice     17 b.

Výsledky 2013

Open Orlová 2013

Dům kultury, 12.5 - 19.5 2013, 7 kol

Web             Výsledky

On-line 1  On-line 2  On-line 3

On-line 4  On-line 5   On-line 6

On-line 7

Zvítězil GM Sergejev Vladimir 2430 (UKR) se ziskem 6 bodů před dalšími 2 ukrajinskými hráči.

Z okr. N.Jičín nestartoval žádný hráč.

Nové ELO k 5.5.2013

V odkazu jsou uvedeny nové hodnoty ELA u hráčů ŠO. Došlo k řadě změn, pro někoho i nepříjemných. Do čela oddílového řebříčku se dostal hostující hráč Jarda Vrubl s hodnotou 2081. Gratulujeme !

Capablankův Memoriál 2013

Havana, Kuba, 21.4. - 1.5., 2kolově,  (od 20 h.)

Final Rankimg

ELO

FED

Pts

SB

1

Almasi Z.

2689

HUN

6½

27,50

2

Quesada Y.

2608

CUB

6

29,00

3

Dominguez L.

2723

CUB

6

27,75

4

Andreikin D.

2727

RUS

4½

21,50

5

Inarkiev E.

2688

RUS

4

20,25

6

Harikrisna P.

2705

IND

3

14,50

1.novoborský šachový klub si v předposledním 10.kole zajistil mistrovský titul v Extralize. Má 4 bodový náskok a tedy nemůže být předstižen.

TURNAJ VETERÁNŮ 2013

VOKD Poruba, 9.4. - 18.4.2013

Zvítězil Mačejovský Igor 1988 se 6,5 b. / 8 partii před A.Mutinou 1950 se 6 b.

Výsledky

OPEN DUBAI 2013

6. - 16.4.2013

On - line  (15:30, 40 š.)

Výsledky

GM V. Láznička 2674    7 b.

WIM K. Olšárová 2264  4,5 b.

WIM T. Olšárová 2260  4,5 b.

9.kolo - Láznička v posledním kole zvítězil a dotáhl se do početné skupiny 7 b. hráčů, skončil na 5.místě. Ju Wenjun udržela 3. posici.

Zvítězil Alexandr Rachmanov 2591 se 7,5 b.

Článek na NŠS

Extraliga, 23. a 24.3., 10 h.

V 7. i 8. kole za NŠK na 1. šach. nastoupí

Alexej Širov 2716.

1.N ŠK  -  A 64 Grygov   on-line

Tatran Litovel - 1.N ŠK   on-line

OPEN Reykjavik 2013

Reykjavik, 19.2. - 27.2.2013

web

výsledky

on-line

Konečné pořadí

ELO

FED

Pkt

Rp

1

Eljanov P.

2678

UKR

8

2799

6

Wei Yi

2501

CHN

7,5

2661

20

Navara D.

2710

CZE

7

2588

 GM Pavel Eljanov, vítěz turnaje

Novoroční cena města Bílovec

5.1.2013 od 8 hod., 2x15 min., startovalo 76 hráčů (1 GM, 4 IM, 7 FM), z okr.NJ 15 hr.

Zvítězil nejvýše nasazený a jediný GM Tomáš Polák 2514 se ziskem 8 b./9.

 Výsledky

konečné pořadí

ELO

klub

b.

27

Omamík P.

2035

Studénka

5

29

Káňa Pavel

2052

ŠK ERA

5

35

Tkadleček P.

1675

Frenštát

5

40

Vágner Láďa

1957

Studénka

4,5

52

Píša Lubomír

1556

Studénka

4

57

Polášek Dr.

1549

Bílovec

3,5

59

Fabík Jan

1601

Mořkov

3,5

60

Nebor Dom.

1390

Bílovec

3,5

69

Babiš Zd.

1558

Bílovec

2,5

71

Thiel Antonín

1000

Bílovec

2,5

72

Janes Martin

1394

Bílovec

2

73

Kováč Lad.

1250

Bílovec

2

74

Šerek Ondřej

1000

Fulnek

2

75

Šerek Jarosl.

1000

N

1,5

76

Bohdal Karel

1000

Bílovec

1

 

 

3.vrstva - sloupec info zbytek 80% (ram)

3.vrstva - sloupec aktual 20%

1.vrstva