o

Okresní šachová liga mládeže 2013/14  -  celkové poradí po 4 turnajích (dle serveru)

pořadí

hráč

kat.

klub

Frenštát

Mořkov

Petřvald

Kopřivnice

Celkem (3t)

body

poř.

body

poř.

body

poř.

body

poř.

Σ body

Σ poř.

1

Štefaník Marek

U14

Kopřivnice

7

1

7

1

7

1

5

3

21

3

2

Chovanec Jindřich

U14

Frenštát

5

3

5

3

5

3

4

7

15

9

3

Chovanec Karel

U18

Frenštát

3,5

6

5,5

2

5

4

4

5

14,5

11

4

Charvát Lukáš

U14

Kopřivnice

4

4

4,5

4

4

5

4

8

12,5

13

5

Trifonov Daniel

U10

Nový Jičín

4

5

4

7

3,5

12

o

o

11,5

24

6

Hajda Filip

U10

Nový Jičín

3,5

7

3,5

10

4

9

o

o

11

26

7

Bravantský Michal

U14

Bílovec

o

o

o

o

6

2

4,5

4

10,5

6

8

Svoboda Filip

U10

Kopřivnice

3

9

3

12

3

14

3

11

9

32

9

Jűttner Adam

U10

Nový Jičín

3

10

3

14

2

19

3

13

9

37

10

Sebera Daniel

U10

Frenštát

o

o

2,5

15

3

17

3,5

10

9

42

11

Hykl Ondřej

U14

Frenštát

3

8

4,5

5

o

o

o

o

7,5

13

12

Bravantský Lukáš

U10

Bílovec

o

o

o

o

4

6

3,5

9

7,5

15

13

Bartoš Jakub

U14

Kopřivnice

o

o

3,5

9

4

7

o

o

7,5

16

14

Kudělka Jan

U14

Mořkov

o

o

4

8

3,5

10

o

o

7,5

18

15

Géryk Tobiáš

U10

Mořkov

1,5

11

3,5

11

2,5

18

o

o

7,5

40

16

Jűttner Samuel

U10

Nový Jičín

2,5

12

1,5

19

3

15

2

15

7,5

42

17

Šerek Ondřej

U14

Fulnek

2,5

12

1,5

19

3

15

7

1

7

1

18

Klecker Jan

U14

Frenštát

6

2

o

o

o

o

o

o

6

2

19

Mikuš Michal

U18

Kopřivnice

6

2

o

o

o

o

6

2

6

2

20

Bordovský Martin

U14

Frenštát

o

o

o

o

3

16

3

12

6

28

21

Janďourek Adam

U10

Frenštát

o

o

o

o

2

20

3

14

5

34

22

Křížek Tomáš

U14

Mořkov

o

o

4,5

6

o

o

o

o

4,5

6

23

Andrási Ištván

U18

Kopřivnice

o

o

o

o

4

6

4

6

4

6

24

Vařeka Stanislav

U14

Petřvald

o

o

o

o

4

8

o

o

4

8

25

Havrlant Michal

U10

Nový Jičín

1,5

13

2,5

18

o

o

o

o

4

31

26

Brus Daniel

U10

Petřvald

o

o

o

o

3,5

11

o

o

3,5

11

27

Doležal Martin

U10

Petřvald

o

o

o

o

3,5

13

o

o

3,5

13

28

Jašek Jan

U10

Mořkov

o

o

3

13

o

o

o

o

3

13

29

Křížek Jan

U10

Mořkov

o

o

2,5

17

o

o

o

o

2,5

17

30

Géryk Matyáš

U10

Mořkov

0

14

2,5

16

o

o

o

o

2,5

30

31

Smolka Štěpán

U10

Nový Jičín

o

o

o

o

1,5

21

1,5

17

3

38

32

Foltýnek Tadeáš

U14

Frenštát

o

o

o

o

1,5

21

2

16

2

16

Tabulka celkového pořadí zohledňuje princip 3 nejlepších turnajů. Pokud vyhlašovatel OŠLM sdělí upravené pořadí dle platných kritérii, bude zveřejněno.