TJ Frenštát pod Radhoštěm |
|
ŠK Šenov B |
||||
Holík
Jiří (Z,K) |
|
1 |
- |
0 |
|
Kozelský
Marek (Z,V) |
Tkadleček
Petr (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Čížek
Petr (Z,K) |
Georgiu
Dimitri (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Kotlář
Jarmil (Z) |
Vantuch
Lucian (Z,H) |
|
0 |
- |
1 |
|
Petrov
Nikolaj (Z) |
Marková
Kristýna (Z,H) |
|
0 |
- |
1 |
1832N |
Šoki
Zdeněk (Z,H) |
Šindler
Václav (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Geffert
Michal (V) |
Marek
Roman |
|
0 |
- |
1 |
|
Broskevič
Lumír |
Literák
Jaromír |
|
1 |
- |
0 |
|
Schoffer
Martin |
R: Mol Václav |
2½ |
: |
5½ |
|
TJ VOKD Poruba |
|
TJ Mariánské Hory A |
||||
Chlevišťan
Jakub (Z,H) |
|
1 |
- |
0 |
|
Kusák
Lubomír (Z,K) |
Václavík
Martin (Z,H) |
|
½ |
- |
½ |
|
Košťál
Otakar (Z) |
Kondula
Lukáš (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Jaroš
Bohumil (Z) |
Raiman
Tom (Z,K) |
|
½ |
- |
½ |
|
Nováček
Pavel (Z) |
Vihnár
Milan (H) |
|
½ |
- |
½ |
|
Snopek
Jiří (Z,ZK) |
Gajda
Rostislav (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Šíma
Nikola (Z) |
Sudolský
Jan |
|
1 |
- |
0 |
|
Třetina
Zdeněk |
Bošňák
Ondrej |
|
½ |
- |
½ |
|
Pavlas
Jaroslav |
R: Bošňák Ondrej |
5 |
: |
3 |
|
TJ Fulnek |
|
ŠK Petřvald |
||||
Šíma
Pavel (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Friedel
Radim (Z,ZK) |
Tejnský
Břetislav (Z,H) |
|
1 |
- |
0 |
|
Zedník
Petr (Z) |
Šerek
Ondřej (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Tománek
Marek (Z) |
Kubelka
Martin (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Kotek
René (Z,K) |
Vrobel
Jaromír (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Aparicio
Ignacio (Z) |
Opluštil
Jiří (Z,H) |
|
1 |
- |
0 |
1000N |
Jamroz
Ladislav (Z) |
Přikryl
Stanislav |
1646N |
0 |
- |
1 |
|
Diviš
Jan (Z) |
Kubelka
Jaroslav |
|
1 |
- |
0 |
|
Hýl
Miroslav |
R:
Kubelka Jaroslav |
6 |
: |
2 |
|
ŠK Slavoj Poruba D |
|
TJ Ostrava D |
||||
Klíma
Lukáš (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Neumann
Filip (Z,H) |
Dobrovolský
Ladislav (Z,V) |
|
1 |
- |
0 |
|
Chrostek
Lukáš (Z) |
Václavík
David (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Repák
Jan (Z) |
Dostál
Radim (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Balogh
Milan (Z,V) |
Oborný
Lubor (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Oborný
Tomáš (Z) |
Dostál
Petr (Z,K) |
|
0 |
- |
1 |
|
Šamu
Pavel |
Kondula
Dominik |
|
1 |
- |
0 |
|
Neumann
Karel |
Stračánek
Vladimír |
|
½ |
- |
½ |
|
Peterek
Zbyněk |
R: Balogh Milan |
5 |
: |
3 |
|
ŠK ASK Tatra Kopřivnice B |
|
ŠK ASK Tatra Kopřivnice C |
||||
Veřmiřovský
Vlastimil (Z,V,K) |
|
½ |
- |
½ |
|
Borovička
Bohumil (Z,V) |
Rosinský
Pavel (Z,V) |
|
1 |
- |
0 |
|
Štefaník
Marek (Z,H) |
Koleček
Jiří (Z,ZK) |
|
1 |
- |
0 |
|
Štefaník
Petr (Z) |
Kadlec
Pavel (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Novotný
Jaroslav (Z) |
Kaňovský
Jan (Z) |
|
1 |
- |
0 |
1000N |
Tureha
Zinovii (Z) |
Hlaváček
Pavel |
|
½ |
- |
½ |
|
Píša
Lubomír (Z,H) |
Bíža
Miroslav |
|
1 |
- |
0 |
1395N |
Prokop
Michal |
Smělý
Pavel |
|
1 |
- |
0 |
1000N |
Polášková
Jitka |
R: Zeman Karel |
6½ |
: |
1½ |
|
TJ Mořkov A |
|
TJ Nový Jičín A |
||||
Zelenka
Milan (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Vrubl
Jaroslav (Z) |
Jančálek
Petr (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Slavinský
Rostislav (Z) |
Zelenka
Pavel (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Papán
Cyril (Z,K) |
Hanko
František (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Vágner
Ladislav (Z,H) |
Černoch
Petr (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Bienek
Petr (Z,ZK) |
Černoch
Václav (Z,K) |
|
1 |
- |
0 |
|
Mička
Norbert (Z) |
Macháč
Antonín (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Vinklárek
Robert (Z) |
Macháč
Petr |
|
0 |
- |
1 |
|
Žlebčík
Ladislav |
R:
Fabík Jan |
3½ |
: |
4½ |
|
Poř. |
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1 |
ASK Tatra Kopřivnice B |
2 |
0 |
0 |
6 |
13.0 |
11 |
2 |
TJ Nový Jičín A |
2 |
0 |
0 |
6 |
11.0 |
8 |
3 |
ŠK Slavoj Poruba D |
2 |
0 |
0 |
6 |
11.0 |
8 |
4 |
TJ VOKD Poruba |
2 |
0 |
0 |
6 |
11.0 |
8 |
5 |
ŠK Šenov B |
1 |
0 |
1 |
3 |
9.0 |
8 |
6 |
TJ Ostrava D |
1 |
0 |
1 |
3 |
7.5 |
6 |
7 |
TJ Fulnek |
1 |
0 |
1 |
3 |
7.5 |
6 |
8 |
TJ Frenštát pod Radh. |
1 |
0 |
1 |
3 |
7.5 |
6 |
9 |
TJ Mořkov A |
0 |
0 |
2 |
0 |
6.5 |
4 |
10 |
TJ Mariánské Hory A |
0 |
0 |
2 |
0 |
5.0 |
1 |
11 |
ŠK
Petřvald |
0 |
0 |
2 |
0 |
3.5 |
3 |
12 |
ASK
Tatra Kopřivnice C |
0 |
0 |
2 |
0 |
3.5 |
1 |
Družstvo TJ Fulnek
doplňuje na 15. pozici soupisky hostujícího hráče - Osladil Jaroslav, ev.č.lok
6746.
Doplňovat hráče do soupisek
mimo základní sestavu můžete do 30.11.2017 a nastoupit mohou v zápasech od
1.1.2018.
Pavel Byma, vedoucí KSA