TJ Frenštát pod Radhoštěm |
|
ŠK ASK Tatra Kopřivnice B |
||||
Holík
Jiří (Z,K) |
|
½ |
- |
½ |
|
Rosinský
Pavel (Z,V) |
Tkadleček
Petr (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Kahánek
Martin (Z) |
Marková
Kristýna (Z,H) |
|
1 |
- |
0 |
|
Koleček
Jiří (Z,ZK) |
Šindler
Václav (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Kaňovský
Jan (Z) |
Šimetka
Vlastimil (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Hlaváček
Pavel |
Žáček
Josef |
|
0 |
- |
1 |
|
Smělý
Pavel |
Obšil
Přemysl |
1000N |
½ |
- |
½ |
1632N |
Janák
Michal |
Literák
Jaromír |
|
½ |
- |
½ |
|
Holiš
Jaroslav (H) |
R:
Mol Václav |
4½ |
: |
3½ |
|
TJ Mořkov A |
|
ŠK Slavoj Poruba D |
||||
Zelenka
Milan (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Dobrovolský
Ladislav (Z,V) |
Jančálek
Petr (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Václavík
David (Z) |
Zelenka
Pavel (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Jarolím
Jan (Z) |
Hanko
František (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Oborný
Lubor (Z) |
Černoch
Petr (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Stračánek
Vladimír |
Černoch
Václav (Z,K) |
|
0 |
- |
1 |
|
Stračánek
Jaroslav |
Hromádka
Jaromír (ZK) |
|
½ |
- |
½ |
|
Kašpárek
Ivo |
Macháč
Petr |
|
1 |
- |
0 |
|
Malina
Roman (ZK) |
R:
Fabík Jan |
2 |
: |
6 |
|
ŠK Petřvald |
|
TJ Ostrava D |
||||
Friedel
Radim (Z,ZK) |
|
½ |
- |
½ |
|
Neumann
Filip (Z,H) |
Tománek
Marek (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Chrostek
Lukáš (Z) |
Kotek
René (Z,K) |
|
0 |
- |
1 |
|
Repák
Jan (Z) |
Polášek
Pavel (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Týn
Marek (Z) |
Aparicio
Ignacio (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Šamu
Pavel |
Jamroz
Ladislav (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Kramoliš
Pavel |
Diviš
Jan (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Neumann
Karel |
Kaša
Martin |
|
1 |
- |
0 |
|
Peterek
Zbyněk |
R:
Kotek René |
4 |
: |
4 |
|
TJ Fulnek |
|
TJ VOKD Poruba |
||||
Šerek
Ondřej (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Chlevišťan
Jakub (Z,H) |
Pindjak
Michal (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Václavík
Martin (Z,H) |
Kubelka
Martin (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Raiman
Tom (Z,K) |
Vrobel
Jaromír (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Čáp
Šimon (Z) |
Opluštil
Jiří (Z,H) |
|
½ |
- |
½ |
|
Vihnár
Milan (H) |
Berek
Miroslav (Z) |
1614N |
0 |
- |
1 |
|
Gajda
Rostislav (Z) |
Přikryl
Stanislav |
|
1 |
- |
0 |
|
Chlevišťan
Jaromír |
Osladil
Jaroslav (H) |
|
1 |
- |
0 |
|
Bošňák
Ondrej |
R:
Kubelka Jaroslav |
4½ |
: |
3½ |
|
TJ Nový Jičín A |
|
ŠK Šenov B |
||||
Machýček
Lubomír (Z,H) |
|
1 |
- |
0 |
|
Pohludka
Ondřej (Z,V) |
Vrubl
Jaroslav (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Kozelský
Marek (Z,V) |
Slavinský
Rostislav (Z) |
|
1 |
- |
0 |
|
Vašek
Vladimír (Z) |
Papán
Cyril (Z,K) |
|
1 |
- |
0 |
|
Čížek
Petr (Z,K) |
Vágner
Ladislav (Z,H) |
|
½ |
- |
½ |
|
Kotlář
Jarmil (Z) |
Bienek
Petr (Z,ZK) |
|
½ |
- |
½ |
|
Petrov
Nikolaj (Z) |
Mička
Norbert (Z) |
|
½ |
- |
½ |
|
Nešpor
Ivan (Z,ZK) |
Vinklárek
Robert (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Schoffer
Martin |
R:
Papán Cyril |
5 |
: |
3 |
|
ŠK ASK Tatra Kopřivnice C |
|
TJ Mariánské Hory A |
||||
Štefaník
Marek (Z,H) |
|
½ |
- |
½ |
|
Kusák
Lubomír (Z,K) |
Štefaník
Petr (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Košťál
Otakar (Z) |
Novotný
Jaroslav (Z) |
|
0 |
- |
1 |
|
Nováček
Pavel (Z) |
Tureha
Zinovii (Z) |
1000N |
0 |
- |
1 |
|
Snopek
Jiří (Z,ZK) |
Neuwirth
Jaroslav (Z,K) |
|
½ |
- |
½ |
|
Šíma
Nikola (Z) |
Píša
Lubomír (Z,H) |
|
0 |
- |
1 |
|
Peřík
Alois (Z) |
Prokop
Michal |
1391N |
0 |
- |
1 |
|
Novotný
Josef |
Bříza
Jiří |
|
1 |
- |
0 |
|
Chmela
Zdeněk |
R:
Zeman Karel |
2 |
: |
6 |
|
|
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1 |
ŠK Slavoj Poruba D |
8 |
0 |
0 |
24 |
47.0 |
37 |
2 |
TJ Nový Jičín A |
7 |
0 |
1 |
21 |
47.0 |
36 |
3 |
TJ VOKD Poruba |
5 |
1 |
2 |
16 |
36.0 |
28 |
4 |
ŠK Šenov B |
4 |
1 |
3 |
13 |
34.0 |
25 |
5 |
TJ Ostrava D |
4 |
1 |
3 |
13 |
33.0 |
23 |
6 |
TJ Mariánské Hory A |
4 |
0 |
4 |
12 |
34.5 |
20 |
7 |
Tatra Kopřivnice B |
3 |
0 |
5 |
9 |
34.0 |
21 |
8 |
TJ Fulnek |
3 |
0 |
5 |
9 |
27.0 |
17 |
9 |
TJ Mořkov A |
2 |
1 |
5 |
7 |
27.0 |
16 |
10 |
TJ Frenštát pod
Radh. |
2 |
0 |
6 |
6 |
22.5 |
13 |
11 |
Tatra Kopřivnice C |
2 |
0 |
6 |
6 |
21.5 |
13 |
12 |
ŠK Petřvald |
1 |
2 |
5 |
5 |
20.5 |
14 |
Uděluji pokutu 300Kč družstvu ŠK ASK Tatra Kopřivnice C za pozdní nahlášení
výsledků v 7. kole. Proti pokutě je možno se odvolat.
Pavel Byma, vedoucí KSA