SUTĚŽE DRUŽSTEV MKŠS 2023/24

o

o o o o o

KRAJSKÝ PŘEBOR MKŠS  2023/24

poi

Konečná tabulka

 ELO

 

Body

Sk

1

TJ D. Benešov A

2082

 

25

51

2

Slezan Opava A

1980

 

24

51,5

3

Slavia Orlová C

2042

 

21

48,5

4

Baník Havířov

2102

 

19

49,5

5

BŠŠ F-Místek D

2109

 

18

50,5

6

TJ Ostrava B

2076

 

16

45,5

7

Slavoj Poruba D

2060

 

15

42,5

8

ŠK Šenov A

2003

 

13

40,5

9

Interchess

2095

 

12

44

10

SK Stonava

2019

 

10

40

11

Ta Kopřivnice

1985

 

9

34

12

Slavoj Poruba E

2076

 

6

30,5

o

KRAJSKÝ PŘEBOR MKŠS

V KP hraje 12 týmů.

Z KP postupují 2 družstva do 2.ligy F a sestují 3 družstva do 3 KS.

o

KRAJSKÁ SOUTĚŽ sk. B

Ve 3 krajských soutěžích bude hrát po 11 týmů v každé, tzn.. celkem 33 týmů.

 

OKRESNÍ PŘEBOR NOVÝ JIČÍN

Do Krajské soutěže B postupuje Spartak Bílovec A.

Grafické rozložení krajských soutěží

https://www.mkss.cz/wp-content/uploads/2023/08/mapa_KS_2023_V2.png

kolo

datum

domáci

výsl.

hosté

pozn.

1

22.10.2023

Ta Kopřivnice

5 : 3

Slavoj Poruba E

KP1.pgn

2

12.11.2023

Interchess

3 : 5

Ta Kopřivnice

KP2.pgn

3

26.11.2023

Ta Kopřivnice

4½ : 3½

Slezan Opava A

KP3.pgn

4

10.12.2023

Ta Kopřivnice

2½ : 5½

SK Stonava

z1

5

7.1.2024

Baník Havířov

4½ : 3½

Ta Kopřivnice

výběr5

6

21.1.2024

Ta Kopřivnice

2½ : 5½

Slavoj Poruba D

výběr6

7

4.2.2024

TJ Ostrava B

6 : 2

Ta Kopřivnice

z1

8

18.2.2024

Ta Kopřivnice

3 : 5

TJ Dol. Benešov

z1

9

3.3.2024

BŠŠ F-Místek D

7 : 1

Ta Kopřivnice

výběr9

10

24.3.2024

Ta Kopřivnice

2 : 6

Slavia Orlová C

vyber10

11

14.4.2024

ŠK šenov

5 : 3

Ta Kopřivnice

výběr11

o o o o o

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MKŠS B 2023/24

poi

Konečné pořadí

 ELO

 

Bo

Sk

1

ŠK Ostrava - Jih

2118

 

30

68

2

Sokol Dobrá B

1900

 

23

45,5

3

ŠK Hošťalkovice

1741

 

19

41,5

4

BŠŠ Fr.-Místek E

2124

 

17

43,5

5

TJ Ludgeřovice

1766

 

16

41

6

Sokol Brušperk

1827

 

16

40

7

TJ Mořkov A

1771

 

12

38

8

Ta Kopřivnice B

1850

 

10

32

9

Slavoj Poruba F

1921

 

8

37

10

TJ Frenštát p/R. B

1791

 

4

31

11

Ta Kopřivnice C 

1687

 

4

22,5

o

kolo

datum

domáci

výsl.

hosté

pozn.

1

15.10.2023

ŠK Hošřalkovice

5 : 3

Ta Kopřivnice B

 

2

5.11.2023

Ta Kopřivnice B

2½ : 5½

TJ Frenštát p/R. B

5

3

19.11.2023

Ta Kopřivnice C

3½ : 4½

Ta Kopřivnice B

njb3_pgn

4

3.12.2023

Ta Kopřivnice B

2 : 6

ŠK Ludgeřovice

5

5

17.12.2023

Sokol Brušperk

4 : 4

Ta Kopřivnice B

5

6

14.1.2024

   

volno

5

7

28.1.2024

Ta Kopřivnice B

6 : 2

Slavoj Poruba F

5

8

11.2.2024

Sokol Dobrá B

5½ : 2½

Ta Kopřivnice B

5

9

25.2.2024

Ta Kopřivnice B

4½ : 3½

TJ Mořkov

5

10

17.3.2024

BŠŠ F-Místek E

6 : 2

Ta Kopřivnice B

5

11

7.4.2024

Ta Kopřivnice B

1 : 7

ŠK Ostrava-Jih A

5

o o o o o

OKRESNÍ PŘEBOR NOVÝ JIČÍN 2023/24

poi

Konečné pořadí

 ELO

 

Bo

Sk

1

Spartak Bílovec A

0

 

22

31

2

TJ Mořkov B

0

 

22

30

3

TJ Novvý Jičín

0

 

18

27

4

TJ Frenštát p/R. B

0

 

15

22,5

5

ŠK Petřvald B

0

 

13

22

6

Ta Kopřivnice D

0

 

12

23

7

TJ Mořkov C

0

 

12

20,5

8

ŠK Petřvald A

0

 

9

20

9

Ta Kopřivnice E

0

 

6

14

10

Spartak Bílovec B

0

 

2

15

Rozlosování