SUTĚŽE DRUŽSTEV MKŠS 2023/24

o

o o o o o

KRAJSKÝ PŘEBOR MKŠS  2023/24

poi

Po 8. kole

 ELO

 

Body

Sk

1

TJ D. Benešov A

2082

 

18

37,5

2

Slezan Opava A

1980

 

18

35,5

3

Baník Havířov

2102

 

17

38,5

4

Slavia Orlová C

2042

 

14

34

5

TJ Ostrava B

2076

 

12

34,5

6

Interchess

2095

 

11

34

7

BŠŠ F-Místek D

2109

 

11

34

8

Slavoj Poruba D

2060

 

11

30

9

SK Stonava

2019

 

10

31

10

Ta Kopřivnice

1985

 

9

28

11

ŠK Šenov A

2003

 

7

26,5

12

Slavoj Poruba E

2076

 

0

20,5

o

KRAJSKÝ PŘEBOR MKŠS

V KP hraje 12 týmů.

Z KP postupují 2 družstva do 2.ligy F a sestují 3 družstva do 3 KS.

o

KRAJSKÁ SOUTĚŽ sk. B

Ve 3 krajských soutěžích bude hrát po 11 týmů v každé, tzn.. celkem 33 týmů.

 

OKRESNÍ PŘEBOR NOVÝ JIČÍN

Startuje 10 týmů.

Grafické rozložení krajských soutěží

https://www.mkss.cz/wp-content/uploads/2023/08/mapa_KS_2023_V2.png

kolo

datum

domáci

výsl.

hosté

pozn.

1

22.10.2023

Ta Kopřivnice

5 : 3

Slavoj Poruba E

KP1.pgn

2

12.11.2023

Interchess

3 : 5

Ta Kopřivnice

KP2.pgn

3

26.11.2023

Ta Kopřivnice

4½ : 3½

Slezan Opava A

KP3.pgn

4

10.12.2023

Ta Kopřivnice

2½ : 5½

SK Stonava

z1

5

7.1.2024

Baník Havířov

4½ : 3½

Ta Kopřivnice

výběr5

6

21.1.2024

Ta Kopřivnice

2½ : 5½

Slavoj Poruba D

výběr6

7

4.2.2024

TJ Ostrava B

6 : 2

Ta Kopřivnice

z1

8

18.2.2024

Ta Kopřivnice

3 : 5

TJ Dol. Benešov

z1

9

3.3.2024

BŠŠ F-Místek D

0 : 0

Ta Kopřivnice

výběr9

10

24.3.2024

Ta Kopřivnice

0 : 0

Slavia Orlová C

vyber10

11

14.4.2024

ŠK šenov

0 : 0

Ta Kopřivnice

výběr11

o o o o o

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MKŠS B 2023/24

poi

po 9-tém kole

 ELO

 

Bo

Sk

1

ŠK Ostrava - Jih

2118

 

24

53,5

2

Sokol Dobrá B

1900

 

20

41

3

Sokol Brušperk

1827

 

13

34,5

4

TJ Ludgeřovice

1766

 

13

33,5

5

ŠK Hošťalkovice

1741

 

13

28,5

6

BŠŠ Fr.-Místek E

2124

 

11

32

7

Ta Kopřivnice B

1850

 

10

29

8

TJ Mořkov A

1771

 

9

26

9

Slavoj Poruba F

1921

 

8

32

10

TJ Frenštát p/R. B

1791

 

3

23,5

11

Ta Kopřivnice C 

1687

 

3

18,5

o

kolo

datum

domáci

výsl.

hosté

pozn.

1

15.10.2023

ŠK Hošřalkovice

5 : 3

Ta Kopřivnice B

 

2

5.11.2023

Ta Kopřivnice B

2½ : 5½

TJ Frenštát p/R. B

5

3

19.11.2023

Ta Kopřivnice C

3½ : 4½

Ta Kopřivnice B

njb3_pgn

4

3.12.2023

Ta Kopřivnice B

2 : 6

ŠK Ludgeřovice

5

5

17.12.2023

Sokol Brušperk

4 : 4

Ta Kopřivnice B

5

6

14.1.2024

   

volno

5

7

28.1.2024

Ta Kopřivnice B

6 : 2

Slavoj Poruba F

5

8

11.2.2024

Sokol Dobrá B

5½ : 2½

Ta Kopřivnice B

5

9

25.2.2024

Ta Kopřivnice B

4½ : 3½

TJ Mořkov

5

10

17.3.2024

BŠŠ F-Místek E

0 : 0

Ta Kopřivnice B

5

11

7.4.2024

Ta Kopřivnice B

0 : 0

ŠK Ostrava-Jih A

5

o o o o o

OKRESNÍ PŘEBOR NOVÝ JIČÍN 2023/24

poi

Po 8. kole

 ELO

 

Bo

Sk

1

TJ Mořkov B

0

 

22

28

2

Spartak Bílovec A

0

 

19

28

3

TJ Novvý Jičín

0

 

15

23,5

4

TJ Frenštát p/R. B

0

 

14

20

5

ŠK Petřvald B

0

 

12

19,5

6

Ta Kopřivnice D

0

 

9

19

7

ŠK Petřvald A

0

 

9

18,5

8

TJ Mořkov C

0

 

9

17

9

Ta Kopřivnice E

0

 

6

13

10

Spartak Bílovec B

0

 

2

13,5

Rozlosování