SUTĚŽE DRUŽSTEV MKŠS 2024/25

o

o o o o o

KRAJSKÝ PŘEBOR MKŠS  2024/25

poi

 

 ELO

 

Body

Sk

1

ŠK Bruntál

 

 

 

sestup z 2. ligy

2

Slavoj Pruba C

 

 

 

sestup z 2. ligy

3

ŠK Karvná

 

 

21

sestup z 2. ligy

4

Slaviá Orlová A

 

 

19

 

5

Baník Havířov

 

 

18

 

6

BŠŠ F-Místek D

 

 

16

 

7

TJ Ostrava B

 

 

15

 

8

Slavoj Poruba D

 

 

13

 

9

ŠK Šenov A

 

 

12

 

10

Slezan Opava B

 

 

10

postup z KS A

11

ŠK Ostrava-Jih A

 

 

9

postup z KS B

12

TJ Ostrava C

 

 

6

postup z KS C

o

KRAJSKÝ PŘEBOR MKŠS

V KP hraje 12 týmů. V letošním ročníku nemá oNJ v KP svého zástupce.

o

KRAJSKÁ SOUTĚŽ sk. B

Ve 3 krajských soutěžích má hrát po 12 týmech. Pro náš A tým má být stanoven úkol postupu do KP, kde svým významem a postavením nejsilnějšího družstva ONJ,  ale i výkoností patří.

 

OKRESNÍ PŘEBOR NOVÝ JIČÍN

Do Krajské soutěže B postoupil Spartak Bílovec A.

Grafické rozložení krajských soutěží

https://www.mkss.cz/wp-content/uploads/2023/08/mapa_KS_2023_V2.png

kolo

datum

domáci

výsl.

hosté

pozn.

1

20.10.2024

Ta Kopřivnice

5 : 3

Slavoj Poruba E

KP1.pgn

2

10.11.2024

Interchess

3 : 5

Ta Kopřivnice

KP2.pgn

3

24.11.2024

Ta Kopřivnice

4½ : 3½

Slezan Opava A

KP3.pgn

4

8.12.2024

Ta Kopřivnice

2½ : 5½

SK Stonava

z1

5

5.1.2025

Baník Havířov

4½ : 3½

Ta Kopřivnice

výběr5

6

19.1.2025

Ta Kopřivnice

2½ : 5½

Slavoj Poruba D

výběr6

7

2.2.2025

TJ Ostrava B

6 : 2

Ta Kopřivnice

z1

8

16.2.2025

Ta Kopřivnice

3 : 5

TJ Dol. Benešov

z1

9

2.3.2025

BŠŠ F-Místek D

7 : 1

Ta Kopřivnice

výběr9

10

23.3.2025

Ta Kopřivnice

2 : 6

Slavia Orlová C

vyber10

11

6.4.2025

ŠK šenov

5 : 3

Ta Kopřivnice

výběr11

o o o o o

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MKŠS B 2024/25

poi

Start. list

 ELO

 

Bo

Sk

1

ŠK Ostrava - Jih

2118

 

30

68

2

Sokol Dobrá B

1900

 

23

45,5

3

ŠK Hošťalkovice

1741

 

19

41,5

4

BŠŠ Fr.-Místek E

2124

 

17

43,5

5

TJ Ludgeřovice

1766

 

16

41

6

Sokol Brušperk

1827

 

16

40

7

TJ Mořkov A

1771

 

12

38

8

Ta Kopřivnice B

1850

 

10

32

9

Slavoj Poruba F

1921

 

8

37

10

TJ Frenštát p/R. B

1791

 

4

31

11

Ta Kopřivnice C 

1687

 

4

22,5

o

kolo

datum

domáci

výsl.

hosté

pozn.

1

13.10.2024

ŠK Hošřalkovice

5 : 3

Ta Kopřivnice B

 

2

3.11.2024

Ta Kopřivnice B

2½ : 5½

TJ Frenštát p/R. B

5

3

17.11.2024

Ta Kopřivnice C

3½ : 4½

Ta Kopřivnice B

njb3_pgn

4

1.12.2024

Ta Kopřivnice B

2 : 6

ŠK Ludgeřovice

5

5

15.12.2024

Sokol Brušperk

4 : 4

Ta Kopřivnice B

5

6

12.1.2025

   

volno

5

7

26.1.2025

Ta Kopřivnice B

6 : 2

Slavoj Poruba F

5

8

9.2.2025

Sokol Dobrá B

5½ : 2½

Ta Kopřivnice B

5

9

23.2.2025

Ta Kopřivnice B

4½ : 3½

TJ Mořkov

5

10

16.3.2025

BŠŠ F-Místek E

6 : 2

Ta Kopřivnice B

5

11

30.3.2025

Ta Kopřivnice B

1 : 7

ŠK Ostrava-Jih A

5

o o o o o

OKRESNÍ PŘEBOR NOVÝ JIČÍN 2024/25

poi

Start. list

 ELO

 

Bo

Sk

1

Spartak Bílovec A

0

 

22

31

2

TJ Mořkov B

0

 

22

30

3

TJ Novvý Jičín

0

 

18

27

4

TJ Frenštát p/R. B

0

 

15

22,5

5

ŠK Petřvald B

0

 

13

22

6

Ta Kopřivnice D

0

 

12

23

7

TJ Mořkov C

0

 

12

20,5

8

ŠK Petřvald A

0

 

9

20

9

Ta Kopřivnice E

0

 

6

14

10

Spartak Bílovec B

0

 

2

15